Sizi DinliyorumSizlerden hemen hemen her gün, iş hayatına dair yazılı veya sözlü sorular almaktayım. Bu sorular, bazen bir konuda görüş istemekte, bazen de bir durum ile ilgili çözümün HTG deneyimi ile ne olabileceğini sormaktadır. Sorularınız, düşünmemi ve fikir yürütmemi tetiklediği için gelişimime doğrudan katkıda bulunmaktadır. Soranlara teşekkür ediyorum. Tabiki her sorunun cevabının bende olduğunu söylenemez. Bir cevabım var ise paylaşıyorum. Cevabım yok ise ve araştırıp cevaplayabileceksem; araştırıyor ve cevaplandırıyorum. Soru benim bilgi ve ilgi alanımın dışında ise ''yardımcı olamıyorum'' cevabını veriyorum.
Öyle sorular vardır ki aslında cevapları da bizdedir. Soruyu soruş şeklimiz bizi cevaba yaklaştırır veya uzaklaştırır. Sorunuzu aşağıdaki formatı kullanarak göndermenizi rica ediyorum. Belki de sorunuzu yazarken cevabını da vermiş olacaksınız. Cevap oluşmuyor ise bana gönderin.
Diğer taraftan sorunuz ve cevabı bir başkası için öğrenme noktası olabilir. Bu öğrenmeye katkıda bulunmak için soru ve cevabı Blog'umda paylaşmamı uygun görüyor iseniz formun en alt bölümündeki evet'i işaretleyebilirsiniz. Soranların kimlikleri bende saklı kalacaktır.
Sizler için oluşturduğum “Sizi Dinliyorum” sayfası sorularınızı bana ulaştıracaktır. Bekliyorum.

Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.